opravdano

Pogledajte kako je VAR opet poništio gol bijelo-plavima

Za razliku od utakmice u Puli ovaj put sve je bilo čisto i jasno

Nogometaši Osijeka baš i nemaju sreće s novom VAR tehenologijom koja je ove zime uvedena u HNL. Nakon dva poništena gola protiv Istre, od kojih je jedan pogreška sudaca, a drugi vrlo upitan, jučer nova situacija i novi poništeni pogodak.

Prvo je dosuđen kazneni udarac za Osijek nakon što je sudac Čuljak pregledao snimku i pokazao na bijelu točku. Jedanaesterac je izveo Marić, a lopta je pogodila lijevu vratnicu nakon čega ju je u mrežu pospremio Grezda. No, VAR se opet oglasio i pogodak nije priznat jer je napadač domaćih, prije nego je jedanaesterac izveden, utrčao daleko u kazneni prostor. Ovaj put sve je bilo čisto.

NK Osijek - NK Varaždin 2:0
osijek - varaždin 2:0 Osijek u dvije minute do prve ovosezonske pobjede nad fenjerašem iz Varaždina

Jedanaesterac i poništeni gol možete pogledati na 3:41 minuti video sažetka utakmice: