borba se nastavlja

Unatoč porazu u Zagrebu, Kohorta priredila vatren doček nogometašima Osijeka

Šime Kohorta.Net Facebook

"I kad Osijek gubi nas nije sramota" poručuju navijači

Nogometaši Osijeka poraženi su večeras u Zagrebu u derbiju 21. kola. Dinamo je slavio 1:0 golom Oršića iz 15. minute susreta nakon velike greške Silve u 16-ercu.

No Osječani su odigrali dobru utakmicu, posebno u drugom poluvremenu kad su bili u nekoliko navrata blizu izjednačenju, ali Livaković je danas bio raspoložen.

minimalni poraz Osijek odigrao vrlo dobro, ali izgubio u Maksimiru

S ova tri boda Dinamo je zasjeo na prvo mjesto, ali do kraja je još jako puno bodova u igri i naravno Osijek ima još uvijek velike šanse u borbi za prvaka.

Nenad Bjelica
trenersko nadmudrivanje Bjelica: "Vjerujem da Osijekovo srce može pobijediti Dinamov novac!"

Iako su poraženi, Kohorta i ostali navijači Osijeka, priredili su doček kod stadiona svojim igračima i tako im još jednom pokazali da imaju njihovu punu podršku i da su u ovome zajedno.