Održan 4. Memorijalni turnir Imre Pop
Ženski rukometni klub Darda organizirala je u subotu 17.2.2018. 4 Memorijalni turnir "Imre Pope". Na turniru su igrale sve ekipe ŽRK Darda, a počeli su s najmlađima 2008/09 godište.
Rezultati:
2008/09 god
Darda - Valpovo = 19:14
Baranja - Valpovo = 24:22
Darda - Beli = 14:12
2006/07 god
Sadržaj se nastavlja...
Upravo se čita
-
Parkiralište za osobna vozila planiranog je kapaciteta čak 666 parkirna mjesta
-
Kako saznajemo gradonačelnik Ivan Radić i predstavnici investitora uskoro će predstaviti i više detalja
-
Iz Hrvatske udruge banaka (HUB) pojašnjavaju nam da transakcijski računi u stranoj valuti prilikom uvođenja eura nisu bili predmet konverzije
Darda - Belišće = 30:2
2004/05 god.
Darda - Olimpija = 27:12
Olimpija - Tuzla = 21:15
Darda - Tuzla 20:7
Nakon odigranih utakmica naših mlađih dobnih skupina slijedilo je svečano otvorenje turnira i postrojavanje svih ekipa.
Ovaj turnir je ujedno bio i oproštaj od naše dugogodišnje igračice Klaudije Pope koja je igrala i branila boje ovoga kluba punih 19 godina, a turnir je i posvećenom njenom pokojnom ocu koji je bio dugogodišnji član Uprave kluba.
Poslije svečanog otvaranja turnira utakmice nastavljaju seniroke.
Prvu utakmicu igrale su Darda - Brčko koju su domaće djevojke pobijedile 21:20. Na trenutak je utakmica prekinuta 2:19 min, kako bi se Kloda oprostila od igranja rukometa u Dardi.
Nakon toga na teren izlaze ekipe Olimpiji i Tuzle koju su pobijedile djevojke iz Tuzle 29:10. Za treće mjesto igrale se ekipe Olimpija i Brčko te je pobijedila ekipa iz Brčkog, 20:16.
Nakon toga za prvo mjesto borili su se Darda i Tuzla, a gošće su ipak bile prejake i slavile s 14:31. Najbolja strijelkinja turnira proglašena je Sanja Katić iz Brčkog. Najbolja igračica turnira proglašena je Admira Zvekić iz Tuzle. Najbolja golmanica turnira proglašena je Petra Pavošević iz Darde.
"Zahvaljujemo se svim sponzorima koji su pomogli da ovaj turnir organiziramo Općini Darda, našem načelniku Anti Vukoje koji nam nesebično pomaže, Belje d.d., Pekarnici Kadulja.
Zahvaljujemo se svim roditeljima koji su uvijek tu i na koje uvijek možemo računati da će nam pomoći," kažu ŽRK Darda.
Izdvojeno
-
Kako saznajemo gradonačelnik Ivan Radić i predstavnici investitora uskoro će predstaviti i više detalja
-
Poticaji u poljoprivredi i gospodarstvu, ulaganja u infrastrukturu, društveni život i mlade obitelji. Dobivalo se 5 tisuća za prvo, 6 za drugo, 7 za treće i 10 tisuća kuna za četvrto dijete
-
2017. godine je i Europska unija zaštitila tu našu deliciju pod nazivom "Slavonski kulen/kulin"
-
Novinari portala Index.hr obišli su velike trgovačke lance, u prvom redu Lidl, Spar, Eurospin, dm i usporedili cijene
Reci što misliš!