Sport / Ostalo

KARATE KLUB ESSEKER

Za Essekere čak 6 medalja

Održan Grand Prix Međimurja u Nedelišću, a Essekeri osvojili čak 6 medalja - dva zlata, tri srebra i jednu broncu

U Nedlišću je održan GRAND PRIX MEĐIMURJA na kojem su uspješno nastupili borci KK Esseker.

Na tatami su prvo izašli najmlađi natjecatelji. Lara Gudelj u kategoriji učenica od 11 godina osvojila je drugo mjesto i srebrnu medalju. U kategoriji učenika od 12 godina Marino Đukić dobio je prvi meč, ali je u drugom izgubio te u repasažnoj borbi za treće mjesto bio uspješan i osvojio 3. mjesto.

Nakon njih na tatami su izašli kadeti. Petar Gudelj, koji je uz dva dobivena meča do 70 kg osvojio 1. mjesto. Nešto manje uspješan bio je u kategoriji juniora do 68 kg u kojoj je također došao do finala, ali osvojio je 2. mjesto.

U kategoriji juniora do 75 kg Borna Gudelj osvojio je 2. mjesto

Borna je ipak popravio dojam u kategorji mlađih seniora gdje je u finalu uvjerljivo pobijedio svog suparnika i osvojio 1. mjesto.