U subotu

Rukometašice u uzvratnoj utakmici protiv Dugog Sela idu po dva boda

PR

Ovu subotu slijedi uzvrat na Zrinjevcu u ligaškom dijelu natjecanja u kojemu rukometašice Osijeka žele upisati dva boda na svoj konto

U srijedu rukometašice Osijeka odigrale su odličnu utakmicu u osmini finala Kupa Hrvatske u Dugom Selu. Nakon što je domaćin vodio gotovo cijeli susret, sedam minuta prije kraja Osječanke prave seriju 6-0 i prelaze u vodstvo, ali Dugo Selo zabija gol u zadnjim sekundama i semafor nakon 60 minuta igre prikazuje rezultat 31:31.

Pobjednik ovoga susreta odlučivao se pucanjem sedmeraca, gdje se završava put u Kup natjecanju rukometašica. Osječanke nemaju puno vremena za odmor jer se za vikend odigrava 12. kolo prve hrvatske lige za žene.

Ovu subotu slijedi uzvrat na Zrinjevcu u ligaškom dijelu natjecanja u kojemu rukometašice Osijeka žele upisati dva boda na svoj konto. Pozivaju se svi navijači i ljubitelji sporta da dođu podržati rukometašice u osvajanju bodova. Susret je na rasporedu u subotu, 17. veljače od 20 sati.