Rukometaši Osijeka ostvarili su petu prvenstvenu pobjedu u susretu sa sastavom Senja, lidera na ljestvici,kojemu su plavi nanjeli prvi ovosezonski poraz.

Iako se nalaze na 7.mjestu na ljestvici Osječani su pokazali kako imaju kvalitet za sam vrh i borbu za ulazak u elitni rang.
Posebice sada kada su pojačani povratkom braće Ivana i Hrvoja Kordi, koji će biti važni nositelji igre sastava trenera Igora Bojića.
Ivan je postigao 4, a Hrvoje 1 pogodak, no vrijedi istaknuti i povratak na parket srednjeg vanjskog Mirana Androša.

Osječani sada imaju ekipu sposobnu za borbu za najviši plasman iako im ulazak u Premijer ligu nije imperativ već ove godine.
Susret sa Senjom bio je u potpunosti na strani Osječana, žuti nisu imali nikakvog izgleda iako je prvo poluvrijeme završilo neodlučeno 11:11.
U nastavku je igra plavih bila dominantna, najbolja do sada i Osječani ako nastave ovako igrati veliki ciljevi bit će realni već ove sezone.