Sport / Ostalo

Najjači turnir u regiji

Kup Osijeka u karateu opravdao velika očekivanja u Dvorani Jug 2

Alen Zita

Među klubovima su i Karate Akademija Osijek koja je osvojila šest prvih, četiri druga i pet trećih mjesta te KK Esseker koji je također osvojio šest prvih, četiri druga i četiri treća mjesta

U organizaciji Osječkog karate saveza jučer održan je 13. Kup Osijeka, izborni turnir za kadete, juniore i U21. Natjecanje u Dvorani Jug II okupilo je gotovo 600 prijava iz 70 karate klubova te se potvrdilo kao najjači turnir u ovom dijelu Lijepe naše.

Natjecanje održalo se u disciplinama kumite, kate i parakarate, pod pokroviteljstvom Grada Osijeka. U sklopu natjecanja održan je i 1. Parakarate Kup Hrvatske te 3. kolo Parakarate lige.

Na poveznicama dostupni su rezultati i poredak klubova, među kojima su i Karate Akademija Osijek koja je osvojila šest prvih, četiri druga i pet trećih mjesta te KK Esseker koji je također osvojio šest prvih, četiri druga i četiri treća mjesta.