Hat-trick Ljubojevića

Najbolja vijest za sve navijače pred nastavak sezone jest zasigurno ta da napokon NK Osijek ima napadača sposobnoga za zabijanje golova.

Goran Ljubojević protiv Mladosti iz Cernika danas je zaigrao u drugom poluvremenu i  postigao tri pogotka. Poveli su domaćini preko Terzića već u 11. minuti, a stvari je na početak vratio Jugović, udarcem s 11 metara.

U drugom dijelu one man show. Prvo je u 48. minuti ostalo sam pred vratarom i pogodio za 2:1, da bi u 62. minuti pretrčao vratara Kaoa i zabio drugi gol. U 67. Dino Špehar ponavlja akciju i zabija za 4:1

U 74. minuti zabija i Osijekov igrač za prijateljske utakmice - Igor Prijić, a nekoliko minuta kasnije Ljubo zabija i svoj treći pogodak i postavlja konačnih 6:1 za Osijek.

Posljednju prijateljsku utakmicu Osijek igra već u subotu protiv PMSC-a u Pečuhu, a nakon toga slijedi osvježavanje pred susret s Lokomotivom u Zagrebu.