Lijep uspjeh

Članovi HUS-a osvojili četiri medalje na državnom prvenstvu u Čakovcu

PR

Borce su vodili treneri Zvonko i Alen Borbaš

U Čakovcu je održano državno prvenstvo u savateu, u disciplini assault za juniore i seniore.

Prijavljeno je 109 boraca iz 14 klubova. Članovi HUS-a osvojili su četiri medalje, od toga jedno zlato, jedno srebro i dvije bronce.

Lana Mađarić, nakon osvajanja državnih prvenstava u kickboxingu i tajlandskom boksu, postala je i seniorska prvakinja u savateu u kategoriji -70 kg.

U juniorskoj konkurenciji, Antonio Tramišak nakon četvrtfinalne pobjede zbog povrede nije mogao nastupiti u polufinalnom meču te se morao zadovoljiti trećim mjestom u kategoriji -75 kg.

Lana Švitek je u kategoriji juniorki -70 kg u polufinalnoj borbi poražena podijeljenom odlukom sudaca te zauzela treće mjesto. Seniorka Mia Ištuk osvojila je drugo mjesto u kategoriji -70 kg.

Borce su vodili treneri Zvonko i Alen Borbaš.