Sport / Ostalo

Ove subote

Taekwondo klub Osijek osvojio jednu srebrnu i jednu brončanu medalju na seniorskom prvenstvu RH

PR

Članovi i predstavnici Taekwondo kluba Osijek mogu biti zadovoljni nastupom na seniorskom prvenstvu Hrvatske s osvojenim medaljama

U subotu, 21. listopada u sportskoj dvorani OŠ ''Vladimir Deščak'' u Svetoj Nedjelji, održano je seniorsko prvenstvo Hrvatske. Organizator turnira bio je Hrvatski taekwondo savez, a domaćin turnira bio je taekwondo klub Motiv+.

Na natjecanju nastupio je i Taekwondo klub Osijek s dva natjecatelja - Laura Zahirović u kategoriji -67 kg i Patrik Grgić u kategoriji +87 kg.

Prva na tatami izlazi Laura Zahirović koja u borbi za finale gubi od predstavnice karlovačkog ''Banija Pandas''-a Lucije Hrebac rezultatom 2:0 (8:7; 12:2) i mora se zadovoljiti brončanom medaljom.

Drugi na tatami izlazi mladi Patrik Grgić koji osvaja srebrnu medalju izgubivši u finalu od Franje Gucića iz Oriona (Zagreb), 2:0 (11:3; 4:3).

Članovi i predstavnici Taekwondo kluba Osijek mogu biti zadovoljni nastupom na seniorskom prvenstvu Hrvatske s osvojenim medaljama.