Sport / Ostalo

S 34 natjecatelja

Judo klub Mladost Osijek osvojio 21 medalju na međunarodnom turniru u Vinkovcima

PR

Nastupili su još Tin Šamadan (U14-46), Luka Baćani (U14-60), Robert Šuster (U12-34), Borna Mičić (U14+66) i Niko Trtanj (U10-34) koji su ovaj put ostali bez plasmana

Na međunarodnom turniru Higl Open u Vinkovcima nastupilo je 476 natjecatelja/ica iz 41 kluba iz Hrvatske, Slovenije, Mađarske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Rumunjske, Češke, Makedonije i Bugarske.

Judo klub Mladost Osijek predstavljalo je 34 natjecatelja/ice koji su osvojili 21 medalju. Riječ je o sljedećim natjecateljima/icama:

• Adrian Veić - sedmo mjesto U14-46

Nastupili su još Tin Šamadan (U14-46), Luka Baćani (U14-60), Robert Šuster (U12-34), Borna Mičić (U14+66) i Niko Trtanj (U10-34) koji su ovaj put ostali bez plasmana.

Natjecatelje su vodili treneri Željko Damjanić, Dubravko Krček i Željko Popović.