Sport / Ostalo

33 medalje

Karate Akademija Osijek ukupni pobjednik 1. Međunarodnog karate natjecanja u Ivankovu

PR

Akademija je ukupno osvojila 15 zlatnih, deset srebrnih i osam brončanih medalja te pokazala visoku razinu spremnosti pred predstojeće državno prvenstvo koje se 21. i 22. listopada u Prelogu

Na 1. Međunarodnom karate turniru Kup Ivankova 2023. Karate Akademija Osijek osvojila je prvo mjesto u ukupnom poretku klubova. Na natjecanju je nastupilo 305 natjecatelja iz 23 kluba i tri države.

Akademija je ukupno osvojila 15 zlatnih, deset srebrnih i osam brončanih medalja te pokazala visoku razinu spremnosti pred predstojeće državno prvenstvo koje se 21. i 22. listopada u Prelogu.

Zlatne su medalje osvojili Batos Karlo, Čornok Melisa, Ćuk Josipa, Čulić Franka, Erdeši Iva, Erdeši Petar, Iljkić Lovro, Ivezić Ana, Klanac Bartol, Mesić Luka, Ogrebić Ante, Ogrebić Tena, Papp Anja i Žižanović Patrik.

Srebrne su medalje osvojili Brkić Nika, Cembauer Ana, Cembauer Petra, Ćuk Josipa, Nemet Lea, Škripić Luka, Vukmanić FranVukmanić Petra i Vuković Niko.

Brončane su medalje osvojili Boban Luka, Černohorski Budin Brigitte, Erdeši Petar, Krstanović Gabrijel, Nemet Gabrijel, Potkovac Dora, Turić Ariana i Zrinić Petar.

Čestitke svim natjecateljima na prikazanim dobrim borbama i rezultatima s 1. Međunarodnog karate natjecanja u Ivankovu. Čestitke i domaćinima Karate klub "Max" Ivankovo na gostoprimstvu i ugodnom druženju.