policijski rezime

Policija o rođendanu Kohorte: Dvoje uhićenih, zapaljeno gotovo 100 baklji i dimnih kutija

Davor Javorović/PIXSELL

Utakmicu je pratilo 5782 gledatelja od kojih 24 gostujuća navijača

PU osječko-baranjska objavila je izvješće o jučerašnjoj utakmici na kojoj je osječka navijčka skupina Kohorta proslavila svoj 36. rođendan.

"Na osječkom stadionu Opus Arena jučer je odigrana nogometna utakmica 31. kola Supersport Hrvatske nogometne lige između NK Osijek i NK Istra 1961.
Utakmicu je pratilo 5782 gledatelja od kojih 24 gostujuća navijača.

Tijekom utakmice zapaljeno je 40 baklji i oko 50 dimnih kutija.

Dvije osobe su uhićene zbog počinjenih prekršaja iz članka 4. Zakona o sprečavanju nereda na sportskim natjecanjima.", kažu iz policije.

Rođendan Kohorte Osijek Fotogalerija

Dodajmo da je Istra slavila rezultatom 1:2. Osijek je poveo golom Lovrića u 14. minuti, da bi gosti preokrenuli pogotcima Vuka u 39. i Ekonga u 51. minuti. Bijelo-plavi su igrali s igračem manje od 36. minute.