Dvorana Gradski vrt: Fight Nation Championship

Dubravka Petrić/PIXSELL
Sub
20
20. lipnja
19:00
Dvorana Gradski vrt, Osijek
Ulica Kneza Trpimira 23
Osijek

Vrhunac večeri bit će okršaj u lakoj kategoriji između Filipa "Nitra" Pejića i Vladimira "Sunshinea" Šikića. Dvoboj je prvotno bio planiran za priredbu u Münchenu, no sada će ga publika gledati u Osijeku

Četiri i pol godine nakon posljednjeg gostovanja, FNC se vraća u srce Slavonije. FNC 32 održat će se u Osijeku, u dvorani Gradski vrt.

Prilikom posljednjeg dolaska zbog pandemijskih ograničenja dvorana je bila ispunjena tek djelomično, no ovoga puta očekuje se puna dvorana i sjajna atmosfera.

Pred domaćom publikom ponovno će nastupiti slavonski borci Mario Žgela, koji se vraća nakon šest mjeseci pauze, te Andrej “AK 47” Kedveš, koji je nakon atraktivnog nokauta u Slavonskom Brodu spreman za novi nastup u ultimate kickboxingu.

Uvertiru glavnom programu dat će upravo njihovi nastupi, dok će vrhunac večeri biti okršaj u lakoj kategoriji između Filipa “Nitra” Pejića i Vladimira “Sunshinea” Šikića. Dvoboj je prvotno bio planiran za priredbu u Münchenu, no sada će ga publika gledati u Osijeku.

Riječ je o borcima koji su obilježili početke regionalne MMA scene, a sada će napokon odmjeriti snage u FNC-ovu kavezu.

Dok se približava sezona godišnjih odmora, ljubitelje borilačkih sportova prije toga očekuje još jedna uzbudljiva večer u organizaciji vodeće MMA promocije jugoistočne Europe.

Iz naše mreže
Preporučeno