emotivni koncert

Saša Matić ove subote stiže u Osijek

Ivica Galovic/PIXSELL

Svojim prepoznatljivim vokalom i iskrenom emocijom, Saša će i ovaj put Osijeku priuštiti večer za pamćenje

Regionalna glazbena zvijezda, Saša Matić, nastavlja svoju veliku turneju koncertom u Osijeku, gdje će 2. svibnja nastupiti u Dvorani Gradski vrt.

Omiljeni glazbenik otkrio je da se uvijek rado vraća u Slavoniju.

„Publika je topla, iskrena i svaki koncert ondje ima neku dodatnu težinu“, poručio je.

Publika će imati priliku uživati u hitovima poput „Kralj izgubljenih stvari“, „Poklonite mi nju za rođendan“, „Nađi novu ljubav“ i „Samo ovu noć“, kao i brojnim drugim pjesmama koje su obilježile njegov glazbeni put.

„Pjevat ćemo i stare i nove pjesme, ali meni je najvažnije da koncert ima dušu. Najljepši su trenuci kada sve ide spontano, kada publika pjeva sa mnom i zapravo ‘nosi’ cijelu večer“, ističe Matić.

Njegov dugogodišnji uspjeh temelji se na dosljednosti i autentičnosti. „Uvijek sam vjerovao u pjesme koje traju i nikada nisam jurio trendove – radio sam ono što osjećam. Publika to prepozna i zato smo i dalje zajedno sve ove godine“, naglašava.

Poseban segment koncerta rezerviran je za hommage glazbenim velikanima poput Olivera Dragojevića, Halida Bešlića,…

„Uvijek se s poštovanjem prisjetim tih velikih ljudi i pravih majstora glazbe, najvećih zvijezda ovih prostora. To su pjesme koje žive i kroz koje oni žive“, emotivan je Matić.

Svojim prepoznatljivim vokalom i iskrenom emocijom, Saša će i ovaj put Osijeku priuštiti večer za pamćenje.

Ulaznice su u prodaji putem sustava upad.hr, a velik interes publike potvrđuje da Osijek ovaj vikend očekuje jedan od najemotivnijih koncerata.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@sib.hr ili putem forme Pošalji vijest