
Zasigurno će to biti mjesto s kojeg će nastati brojne fotografije
Na obali jezera Sakadaš u Parku prirode Kopački rit završena je nova promatračnica, osmišljena za još bolji doživljaj prirode i njezinih stanovnika.
“S ovog mjesta pruža se prekrasan pogled na jezero i rezervat i ptice koje ih nastanjuju, a u prizemlju vas očekuje prostor za predah – s toplim napitcima, sokovima i grickalicama”, stoji u objavi na njihovoj Facebook stranici.
Tako i s ovog mjesta može doživjeti mir i tišinu rezervata, a nakon toga zaploviti brodom kroz srce močvare i napraviti pauzu uz jednu od najljepših prirodnih kulisa.
“Vaš trenutak u prirodi čeka vas u Kopačkom ritu”, dodaju u svojoj objavi iz rita.
Dodajmo i kako su svakoga dana moguće redovne plovidbe brodom i to 10.00h, 12.00h, 14.00h i 16.00h. Rezervacija mjesta i info na telefon 031/445-445. Do samog broda vozi vas vlakić od prijemnog centra.
Također, samo kafić na malom Sakadašu malo je proširio svoju ponudu pa je zasigurno bijeg u prirodu dobar izbor tijekom ovih vrućih dana.
Prostora za napredak ima još pa se tako očekuje osiguranje dovoljne količine vode u malom jezeru kao i dodatni sadržaji koje je ranije najavio ravnatelj Ivo Bašić.





