
U policijskoj akciji su zatečena 24 nepropisno parkirana vozila, a vozačima su izdana izvješća o počinjenom prekršaju na iznos od 90 eura
Povodom jučerašnjeg obilježavanja Međunarodnog dana osoba s invaliditetom na području PU osječko-baranjske provedene su pojačane preventivno-represivne usmjerene prema vozačima koji svoja vozila nepropisno parkiraju na mjesta predviđena i označena za parkiranje vozila osoba s invaliditetom ili zlorabe korištenje Europske invalidske parkirališne karte, odnosno kada ustupaju svoje kartice osobama koje nemaju pravo koristiti tu povlasticu.
U policijskoj akciji su zatečena 24 nepropisno parkirana vozila, a vozačima su izdana izvješća o počinjenom prekršaju na iznos od 90 eura.
Zlouporabu Europske invalidske karte policija jučer nije utvrdila ni u jednom slučaju.