Prihvati poziv i postani SOS mama

Biti majka najljepši je posao: doživjeti prve korake, prve osmijehe, prve riječi i prve ljubavi. Nažalost, mnogo je onih koji nisu imali priliku doživjeti roditeljsku ljubav niti ljubav djeteta.

,

Biti majka najljepši je posao: doživjeti prve korake, prve osmijehe, prve riječi i prve ljubavi. Nažalost, mnogo je onih koji nisu imali priliku doživjeti roditeljsku ljubav niti ljubav djeteta, ali i ako nemaju svoju djecu žene imaju priliku postati majke i to u SOS Dječjem selu Hrvatska u kojem se djeci bez roditelja i odgovarajuće skrbi pruža upravo to zajedništvo i ljubav – obitelj.

Naime, SOS Dječje selo raspisalo je natječaj kojim poziva na prijavu za posao SOS mame i kako poručuju ako volite djecu i željeli biste djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi stvoriti stalan i siguran dom, spremni ste svoje znanje i kreativnost odgovorno i profesionalno posvetiti odgoju djece, spremni ste živjeti i raditi u jednom od SOS dječjih sela, voditi vlastito kućanstvo i brinuti se o djeci, imate najmanje srednju stručnu spremu (SSS), emocionalno ste stabilni, tolerantni i pouzdani, spremni na kontinuirano učenje i usavršavanje na području odgoja djece, prihvaćate različitosti i spremni ste na timski rad te ste više od svega motivirani za rad s djecom – prijavite se i postanite SOS mama.

Kandidatkinje za SOS mame prolaze nekoliko selekcijskih postupaka, a izabrane kandidatkinje u statusu SOS mame pripravnice prolaze edukaciju (4 mjeseca teoretski dio i 20 mjeseci praktični dio). Prijava (životopis i pismo motivacije) podnosi se na adresu: SOS Dječje selo Hrvatska, “Za natječaj”, Zavrtnica 5/III, 10000 Zagreb ili elektroničkom poštom na posao@sos-dsh.hr s naznakom “Za natječaj”

Sve dodatne informacije o natječaju koji je otvoren do 19. veljače mogu se pronaći na stranici www.sos-dsh.hr ili upitati telefonom pozivom na broj 01/ 46 100 66.

Tekst i video: STV

Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@sib.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari