Brza intervencija

Osječki vatrogasci ponovno heroji: Spriječili širenje požara u Azilu

Udruga Pobjede/Ustupljena fotografija

“Ne znam radi čega su se zapalile dvije bale sijena. Navodno je moguće da je došlo do spontanog zapaljenja", kaže Ivana Crnoja

Zahvaljujući brzoj reakciji vatrogasaca, požar koji je danas izbio u Azilu za pse u Nemetinu nije se proširio. Plamen je prva ugledala Ivana Crnoja, predsjednica Udruge Pobjede koja je odmah alarmirala Javnu profesionalnu vatrogasnu postrojbu Grada Osijeka.

“Ne znam radi čega su se zapalile dvije bale sijena. Navodno je moguće da je došlo do spontanog zapaljenja, a što se katkad zna dogoditi. Mogu se samo nadati da netko nije namjerno zapalio te bale sijena“, rekla nam je Crnoja.

Udruga Pobjede/Ustupljena fotografija

Iako je u Azilu, kako kaže, sve u blizini jedno drugoga, požar nije prijetio boksevima za pse. Ipak Crnoja kaže da joj nije bilo nimalo svejedno kad je vidjela plamen, a što je, da nije bilo hitne vatrogasne intervencije, lako moglo poći po zlu.

“Svaka čast vatrogascima! Uvijek su na usluzi i fantastični su, za svaku pohvalu. Bilo da je riječ o spašavanju pasa ili gašenju vatre“, oduševljeno kaže Crnoja.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@sib.hr ili putem forme Pošalji vijest