U Đakovu održan međunarodni karate turnir “Zlatni dukat Slavonije”

Dana 9.studenog 2013 subota u Đakovu je održan međunarodni karate turnir "Zlatni dukat Slavonije" za sve uzraste.

Na turniru je nastupilo oko 300-tinjak natjecatelja a za Karate klub Hrvatski Sokol nastupilo je 11 natjecatelja te su osvojili 9 medalja (2 zlata, 3 srebra te 4 bronce). Najuspiješniji natjecatelji kluba bili su Kristijan Gudelj osvojivši prvo mjesto u borbama u kategoriji učenika +42 kg te Gabrijel Bartula također u borbama u kategoriji mlađih kadeta -45 kg. Nimalo lošiji nastup nisu pokazali i ostali naši natjecatelji

Katia Šegavčić – mlađe učenice 3. mjesto

Za KK Sokol još su nastupili u disciplini kata Mirjana Miletić u kategoriji učenica koja je ispala u repasažu te tako za dlaku izbjegla medalju te u borbama u najuzbudljivijoj kategoriji seniori apsolutna kategorija nastupio je Zoran Čolić koji je vrlo tjesnim rezultatom od 2:1 izgubio u prvom kolu te se nije uspio okititi medaljom.

Na natjecanju su sudila i dva suca iz KK Sokol –  Zvonko Biondić (republički sudac) te Dejan Gudelj (županijski sudac).