Prva i druga mjesta

Judo klub Mladost Osijek ostvario znatne uspjehe na turniru Black Belt Open i Ligi mlađih kadetkinja i kadeta u Zagrebu

PR

Natjecatelje su vodili treneri Željko Damjanić i Dubravko Krček

Turnir Black Belt Open održan u nedjelju u Zagrebu okupio je 838 natjecatelja. Na natjecanju su sudjelovali i predstavnici Judo kluba Mladost Osijek.

Prvo mjesto osvojio je Luka Micai (juniori do 100 kg), dok su treće osvojili Nikola Hogl koji je zabilježio pet pobjeda i jedan poraz u konkurenciji mlađih kadeta do 73 kg, Tena Mikulandra (U16 do 52 kg), Sara Mikić (U16 do 70 kg) i Dunja Hogl (U21 do 78 kg).

Plasman na peto mjesto ostvario je Viktor Stanišić (U14 do 60 kg), a na sedmo se mjesto plasirao Borna Mičić (U16 +81 kg), dok je Roko Golob ovaj puta ostao bez plasmana (U16 do 73 kg).

Natjecatelje su vodili treneri Željko Damjanić i Dubravko Krček.

Uz to, ženska ekipa Judo kluba Mladost Osijek osvojila je drugo mjesto na Ligi mlađih kadetkinja i kadetkinja u Zagrebu u subotu u sastavu Tena Mikulandra, Ira Kadić, Sara Imeri, Esra Imeri, Sara Mikić i Eva Brdarić (pojačanje iz JK Vinkovci).