Sport / Ostalo

20 plivača

Na prvenstvu regije brojne medalje za PK Osijek

Na prvenstvu regije brojne medalje za PK Osijek

Boje PK Osijek je uz vodstvo trenera Mihaela Močkovića i Mateja Miličića branilo 20 plivačica i plivača

U Vukovaru se 29.-30.6.2024. godine u velikom bazenu održalo Regionalno PH, Regije 4 na kojem je sudjelovalo 13 klubova sa 149 plivača kategorije kadeta, ml. juniora, juniora i seniora.

Natjecanje je održano iz četiri dijela, po dva u subotu i nedjelju.

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Boje PK Osijek je uz vodstvo trenera Mihaela Močkovića i Mateja Miličića  branilo 20 plivačica i plivača koji su ostvarili izvrsne rezultate te osvojili ukupno 53 medalje od čega 46 pojedinačnih (21 zlato, 13 srebra, 12 bronci) te 7 štafetnih medalja (3 zlata, 2 srebra, 2 bronce). Isplivani su osobni rekordi, dva klupska rekorda te limiti za nadolazeća Prvenstva Hrvatske koja se u srpnju održavaju u Zagrebu.

U ukupnom ekipnom poretku klubova kadeti i kadetkinje su zauzeli uvjerljivo prvo mjesto od 12 klubova.

Plasmani/osvajači medalja:

Teo Janković (2004.), ml. senior: 100 slobodno 1.mjesto  - senior, 400 slobodno 2.mjesto   - senior, 50 slobodno 3.mjesto  - senior, 1500 slobodno 3.mjesto  - senior

Ivor Gaće (2008.),  ml. junior: 400 slobodno (4:17.17) 1. mjesto ml. junior,  1. mjesto junior, 1. mjesto senior – KLUPSKI ML. JUNIORSKI REKORD, 100 leptir 1. mjesto ml. junior,  1. mjesto junior, 1. mjesto senior, 200 leptir 1. mjesto ml. junior,  1. mjesto junior, 2. mjesto senior, 200 slobodno (1:59.32) 1. mjesto ml. junior,  2. mjesto junior, 2. mjesto senior – KLUPSKI ML. JUNIORSKI REKORD

Mia Mihić (2009.), ml. juniorka: 50 leđno 1. mjesto ml. juniorka, 800 slobodno 2. mjesto ml. juniorka, 2. mjesto juniorka, 2. mjesto seniorka, 400 slobodno 3. mjesto ml. juniorka, 100 slobodno 3. mjesto ml. juniorka

Natko Vrbošić (2009.), ml. junior: 200 leđno 2.mjesto ml. junior, 2. mjesto junior, 2. mjesto senior

Buga Vukić (2010.), kadetkinja: 50 prsno 1. mjesto, 100 prsno 1. mjesto, 100 slobodno 2. mjesto, 400 slobodno 3. mjesto

Nikša Galić (2010.), kadet: 200 mješovito 1. mjesto, 50 prsno 1. mjesto, 100 prsno 1. mjesto, 50 leđno 2. mjesto, 400 slobodno 3. mjesto

Oton Kocsis (2010.), kadet: 50 leđno 1. mjesto, 100 slobodno 1. mjesto, 200 mješovito 2. mjesto, 50 slobodno 3. mjesto

Petra Kristek (2010.), kadetkinja: 100 slobodno 3. Mjesto

Elena Valenteković (2011.), kadetkinja: 50 slobodno 1. mjesto, 50 leđno 1. mjesto

Korina Žigić (2011.), kadetkinja: 400 slobodno 1. mjesto, 100 leđno 2. mjesto, 50 leđno 3. mjesto, 200 mješovito 3. mjesto, Lucija Štulina (2011.), kadetkinja: 50 slobodno 3. mjesto

Štafete:

4x100 slobodno mix: 1.mjesto kadeti i kadetkinje u sastavu  Nikša Galić, Korina Žigić, Elena Valenteković i Oton Kocsis

4x50 slobodno: 1.mjesto kadetkinje u sastavu  Buga Vukić, Petra Kristek, Elena Valenteković i Lucija Štulina, 2.mjesto kadeti u sastavu Nikša Galić, Robert Novaković Schussler, Oton Kocsis i Simon Schrempf

4x50 mješovito:

1. mjesto kadetkinje u sastavu  Elena Valenteković, Buga Vukić, Korina Žigić i Petra Kristek, 2.mjesto kadeti u sastavu Oton Kocsis, Simon Schrempf, Nikša Galić i Robert Novaković Schussler

4x100 mješovito:

3. mjesto kadetkinje u sastavu  Gita Lijić, Buga Vukić, Lada Mrganić i Mia Sesar

4x100 slobodno:

3. mjesto seniori u sastavu Natko Vrbošić, Ivor Gaće,Matej Miličić i Teo Janković


Izdvojeno

Reci što misliš!