čista desetka

Mijo savršeni! Dobio ocjenu u stilu Messia

Sanjin Strukic/PIXSELL

Osijek se mučio dugo protiv Rudeša, a onda se ukazao Mijo Caktaš

Igrala se 70. minuta u Kranjčevićevoj, Osijek je gubio 3:1, a onda je Stjepan Tomas u igru poslao Miju Caktaša umjesto Ivana Fiolića. Ostalo je za povijest.

Napadač Osijeka povezao je pokidane spone u igri Osijeka i sve napravio apsolutno savršeno do kraja utakmice. Zabio je Mijo čak tri gola. Precizan je bio u 76., 83. i 86. minuti i na kraju u aplikaciji Sofascore zaslužio čistu ocjenu 10. Nije to čest slučaj, a ovu ocjenu obično su znali zaraditi samo ponajveći napadači na svijetu poput Messia.

U momčadi Osijeka još se istaknuo Ramon Mierez s 7.4 i sjajni Petar Pušić s 7.8 koji je svoji asistencijama izludio domaćine. Da se nije ukazao Mijo Caktaš, epitet igrača utakmice ponio bi Aleksa Latković bivši igrač Osijeka II s visokih 8.1 no ovako će njegova sjajna predstava ostati u sjeni one napadača Osijeka.

Dodajmo kako s ova tri gola Caktašu nedostaju još samo tri kako bi stigao do brojke sto postignutih golova u HNL.