Dinamo : Osijek 0:4 – dupla kruna opet u Osijek

Nogometašice Osijeka ipak su osvojile ponovno dvopstruku krunu u domaćem natjecanju. Iako su izgubile prvi susret na Mačkamami u uzvratu protiv Dinama u finalu Kupa Osječanke su slavile uvjerljivu pobjedu.

Pokazale su Osječanke da su ipak nedodirljive u domaćem prvenstvu i kupu , a da je poraz od Dinama na Mačkamami ipak bio samo jedan loš dan Osječanki.
U Zagrebu su naime u uzvratu finala slavile s 4:0 i tako osigurale novu 6 uzastopnu dvostruku krunu i 12 pokal pobjednika Kupa.
Osječanke su posve nadigrale Dinamo, a pobjeda igračica trenera Zvonimira Kolaka na kraju je mogla biti i puno uvjerljivija.
Na poluvremenu je bilo 2:0 za Zečice, a strijelci su bile Martina Šalek i Mateja Bulut.
U nastavku utakmice još jedan gol zabila je Šalek, a točku na i pobjede Osijeka postavila je i Mateja Andrlić.
Iza nogometašica Osijeka tako je još jedna uspješna sezona, a nakon kraćeg omdora koji slijedi prvakinje Hrvatske pripremat će se za nove nastupe u Ligi europskih prvakinja.