nail omerović

Branič Osijeka debitirao za BiH, skrivio penal pa se rasplakao

Ivo Čagalj/Pixsell

Omerović je debitirao za A selekciju Bosne i Hercegovine, a nakon utakmice očito je bio pod dojmom novog poraza

Nail Omerović, pouzdani mladi branič Osijeka koji može igrati na više pozicija u momčadi, debitirao je za reprezentaciju Bosne i Hercegovine.

Novi izbornih Sergej Barbarez u igru ga je uveo početkom drugog poluvremena, a odmah u 47. minuti skrivo je kazneni udarac. U jednoj akciji pao je napadač Mađarske, a sudac je pokazao na najstrožu kaznu. Pregledavao je VAR tu situaciju, ali nije bilo spasa.

Do kraja susreta ostalo je 2:0 za Mađare, a oba gola postigla je zvijezda Liverpoola Dominik Szoboszlai. BiH se tako vjerovatno oprostila od šanse za prolazak dalje u Ligi nacija.

Omerović se pak nakon susreta rasplakao na terenu, a suigrači su ga tješili. Odmah je onemogućio i komentiranje objava na Instagramu. Ipak, vjerujemo kako će mu ovaj nastup puno značiti u karijeri i kako će novu prigodu u dresu reprezentacije dobiti uskoro.