
Nadajmo se kako je ovo prvi od brojnih u nizu događanja na osječkoj tržnici
Otputujete li u neku svjetsku metropolu poput Londona ili Barcelone, zasigurno ćete u nekom trenutku završiti na gradskoj tržnici koja je često duša grada.
Tamo ćete zasigurno uživati u brojnim slatkim i slanim delicijama i doživjeti vrhunsko iskustvo kako ćete rijetko imate priliku iskusiti u Hrvatskoj.
Grupa mladih Osječana odlučila je to promijeniti pa je danas organiziran prvi In da Brunch događaj u parku pokraj glavne tržnice.
“Inspiraciju smo pronašli u svjetskim metropolama, gdje su tržnice mnogo više od mjesta za kupovinu svježih namirnica. One su živo tkivo grada, njegovo srce i ritam. Tamo se miješaju mirisi, boje i okusi, a ljudi – bilo da su lokalci, turisti ili tek prolaznici pronalaze razlog za kratki predah i zajednički doživljaj”, rekli su organizatori In da Bruncha.

Više od zalogaja
Za dobre vibracije danas službeno od 8 do 14 sati (a kako čujemo sve je trajalo i duže op.a.) pobrinuli su se Bocconcino Pizza Bara iz kojeg su neumorno pripremali svoje delicije od lokalnih namirnica kao i od onih vrhunskih iz Italije.
Da nitko ne ostane žedan, pobrinula se Barcelona pub sa svojom ponudom pjenušaca, koktela, rakijica i drugih osvježavajućih pića koja savršeno prate ljetni dan. Za glazbenu kulisu i dobro raspoloženje odgovoran je bio DJ Umbo, glavni kuhar dobre atmosfere i opuštenih vibracija.
“Volim ovakve događaje prije svega jer smo mogli doći s cijelom obitelji i uživati u subotnjem prijepodnevu”, rekla nam je jedna od posjetiteljica.
Događaj je to koji ima priliku samo rasti i razvijati se, a tko zna, možda u sklopu najave rekonstrukcije tržnice dobije i svoje mjesto i Osijek postane poput londonskog Borough Marketa ili La Boqueria u Barceloni i tako privuče i turiste u naš grad.








































































