
Zbog nepredviđene situacije party će se održati tjedan dana ranije nego je bilo planirano
Veliki party, prvi u sklopu Opus Arene, najmodernijeg stadiona u Hrvatskoj, bit će pomaknut na novi termin. Kako su nas izvijestili organizatori, zbog nastupa hrvatske nogometne reprezentacije i utakmice protiv Češke party je pomaknut tjedan dana ranije.
Tako će veliko svjetsko ime Fedde Le Grand nastupiti u subotu 31. svibnja: “Uz puno napora uspjeli smo prebaciti event na novi termin 31.5. odnosno vikend ranije”, izvijestili su nas organizatori.
“I dalje nas očekuje show uz isti line-up, lokaciju, ulaznice i spektakularnu produkciju! Iako smo se našli u situaciji koja je izvan naše kontrole, u ime Pulse Events-a želimo vam se ispričati i zahvaliti na strpljenju i razumijevanju. Uložili smo maksimalne napore kako bismo pronašli trenutno najbolje moguće rješenje i osigurali da se event ipak održi”, kažu organizatori.
Dodaju kako su svjesni da pomicanje datuma može uzrokovati neugodnosti, stoga su omogućili povrat novca svim kupcima koji nisu u mogućnosti prisustvovati na novom datumu.
“Za povrat, molimo vas obratite se na info@eventim.hr u roku od 14 dana od objave ove obavijesti”, zaključuju oni.


