Održan 4.kup grada Belog Manastira u katama i borbama

Dana, 07.travnja 2013 nedjelja u Belom Manastiru održan je 4.kup grada Belog Manastira za sve uzraste u katama i borbama.

Za Karate klub Hrvatski Sokol nastupilo je 14 natjecatelja koji su osvojili ukupno 10 odličja ( 1 zlatno, 3 srebra i 6 bronci). Najuspiješniji natjecatelj  bio je Kristijan Gudelj osvojivši prvo mjesto u borbama u kategoriji učenika (-41 kg). Također značajan nastup ostavili su i ostali sudionici iz kluba:

U borbama: Antonio Medić : 2.mjesto – učenici (-46 kg)
Filip Gudelj : 2.mjesto – ml.kateti (-41 kg)
Sven Hladek: 3.mjesto – učenici (+46 kg)
Damir Feher: 3.mjesto – ml.kadeti (-45 kg)
Luka opačak: 3.mjesto – ml.kadeti (-52 kg)
Egon Sertić : 3.mjesto – ml.kadeti (-57 kg)
Te u katama: Mirjana Miletić : 3.mjesto – učenice – 6-8 kyu
Mihael Marošević: 2.mjesto – ml.učenici – 7-8 kyu
Marko Breber: 3.mjesto – ml.učenici – 7-8 kyu

Na natjecanju su još su nastpili, u kata disciplini Nikolina Marošević, Josip Jozanović te Robert Jurilj koji se nažalost nisu uspijeli okititi medaljama, te u borbama Zoran Čolić u kategoriji seniori apsolutna.
Na natjecanju iz Kartate kluba Hrvatski Sokol sudili su Zvonko Biondić (republički sudac) i Dejan Gudelj (sudac pripravnik).