Kvržić ponovno strijelac u još jednom remiju Osijeka

Nogometaši Osijeka odigrali su još jednu kontrolnu utakmicu na pripremama u Turskoj Antalyi.

Nakon pobjede u prvoj utakmici u Turskoj od 2:0, te neodlučenog rezultata s Duisburgom, Osijeku je ovaj put protivnik  bila Austrijska momčad WAC, koju vodi proslavljeni osječki nogometaš, te miljenik navijača Nenad Bjelica.

Osječani su prikazali dobru igru u prvom djelu i tako ostvarili rezultatsku prednost od 0:1, u 37. minuti susreta strijelac za Osječane ponovno je bio Zoran Kvržić, nakon što se lopta na putu do mreže odbila od Pongračića.
Podsjetimo i kako je u Tursku otputovao predsjednik prvoligaša s Drave, ne bi li uspio ostvariti transfer ponajboljeg Osijekovog igrač ove jeseni, kojemu na ljeto istječe ugovor s bijelo-plavima.

Početkom nastavka WAC je uspio doći do izjednačenja pogotkom Christian Falka u 49. minuti, a sljedeću utakmicu Osijek će odigrati protiv korejskog Pohang Steelersa, 26. siječnja.