Još jedna fantastična večer u Gradskom vrtu. U derbiju 4. kola Prve HNL, pred više od pet tisuća gledatelja, nogometaši Osijeka pobjedili su aktualnog prvaka Rijeku rezultatom 1:0. Strijelac za Osijek bio je kapetan Barišić u 18. minutu iz kaznenog udarca sa 11 metara. Svakako treba i spomenuti da su gosti od 35. minute igrali s igračem manje jer je Mario Vešović dobio dva žuta u samo tri minute. Riječani su na kraju dvoboj završili sa devet igrača na terenu, jer je drugi žuti karton u prvoj minuti sudačke nadoknade zaradio Mate Maleš. Svakako, zaslužena pobjeda bijelo-plavih koja je po prilikama i pokazanom an terenu mogla biti i puno uvjerjljivija. Djelić atmosfere sa stadiona, pogledajte u našoj galeriji.