specifičan ožiljak

U Novoj Gradišci nestao muškarac, policija ga traži

Nestali.gov.hr

Osoba u dobi od 45 godina udaljila se u nepoznatom pravcu

Policijska uprava brodsko-posavska traga za Brankom Vujnovićem, rođenim 1980. godine u Novoj Gradiški, hrvatskim državljaninom, koji ima prebivalište u Novoj Gradiški.

Branko Vujnović je muškog spola, visine oko 170 cm, vitke tjelesne građe. Ima crnu kosu, smeđe oči, ovalno lice, srednji nos te klempave uši. Kao osobit tjelesni znak navodi se ožiljak na lijevoj sljepoočnici, što može biti od pomoći pri identifikaciji osobe.

U trenutku nestanka osoba je bila odjevena u tamnoplavu jakna te donji dio trenirke crne boje.

Udaljio se u nepoznatom pravcu

Prema dostupnim informacijama, Branko Vujnović se 24. ožujka 2026. godine s područja Nove Gradiške udaljio u nepoznatom pravcu, nakon čega mu se gubi svaki trag. Okolnosti pod kojima se udaljio zasad nisu poznate.

Nestanak se vodi u nadležnosti Policijske uprave brodsko-posavske, a svi koji imaju bilo kakva saznanja isto mogu dojaviti na 112 ili u najbližu policijsku postaju.

Nestali.gov.hr
Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@sib.hr ili putem forme Pošalji vijest