neprilagođena vožnja

Dvije osobe ozlijeđene u slijetanju automobila u kanal

Ivica Galović/PIXSELL

U nesreći su lakše ozlijeđeni vozač i 22-godišnji putnik iz vozila

U srijedu, 9. srpnja, nekoliko minuta prije ponoći, u Kutjevu je došlo do prometne nesreće u kojoj su dvije osobe zadobile lakše tjelesne ozljede. Nesreća se dogodila u Ulici Matije Gupca kada je 26-godišnji vozač, upravljajući osobnim automobilom pod utjecajem alkohola (0,89 promila), izgubio kontrolu nad vozilom.

Zbog neprilagođene vožnje i nekretanja uz desni rub kolnika, automobil je sletio na makadamsko proširenje, udario u drveni most i potom završio u potoku. U nesreći su lakše ozlijeđeni vozač i 22-godišnji putnik iz vozila.

Vozaču prekršajna prijava

Protiv vozača slijedi prekršajni nalog zbog više prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Osim ove nesreće, Policijska uprava požeško-slavonska izvijestila je i o još jednom prometnom događaju tijekom protekla 24 sata – u Ulici sv. Roka u Požegi dogodila se prometna nesreća s materijalnom štetom.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@sib.hr ili putem forme Pošalji vijest