
Policija je zatim obavila i pretragu doma i drugih prostorija u Belišću, gdje su pronađene sjemenke Cannabisa, laboratorijsko posuđe, medicinske šprice s nepoznatom tekućinom te drugi predmeti povezani s kaznenim djelom
Vukovarsko-srijemska policija je u ponedjeljak, 5. veljače, u Jarmini zaustavila 35-godišnjeg vozača iz Belišća, koji je upravljao automobilom osječkih registracija.
Nakon kontrole vozila, policijski službenici posumnjali su da se muškarac bavi neovlaštenom proizvodnjom i prometom drogama, zbog čega je temeljem sudskog naloga izvršena pretraga.
Tijekom pretrage automobila ispod sjedala pronađeno je i zaplijenjeno 318 grama marihuane, raspoređene u šest manjih PVC vrećica.
Policija je zatim obavila i pretragu doma i drugih prostorija u Belišću, gdje su pronađene sjemenke Cannabisa, laboratorijsko posuđe, medicinske šprice s nepoznatom tekućinom te drugi predmeti povezani s kaznenim djelom.
Osumnjičeni je 6. veljače predan pritvorskom nadzorniku Policijske uprave vukovarsko-srijemske, a protiv njega je podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.