tragedija u požegi

U padu sa skele poginuo 29-godišnjak, policija još istražuje što se točno dogodilo

Ivica Galović/PIXSELL

U ponedjeljak 20. siječnja 2025. oko 11.30 sati u Požegi na Trgu sv. Terezije, 29-godišnjak je prilikom izvođenja građevinskih radova na neutvrđeni način pao sa skele i smrtno stradao

Kao što smo i jučer izvjestili, na Trgu sv. Terezije u Požegi jučer je došlo do tragedije u kojoj je u pada sa skele smrtno stradao radnik.

O nesreći se danas oglasila i požeško-slavonska policija.

“U ponedjeljak 20. siječnja 2025. oko 11.30 sati u Požegi na Trgu sv. Terezije, 29-godišnjak je prilikom izvođenja građevinskih radova na neutvrđeni način pao sa skele i smrtno stradao. Slijedi daljnji rad i utvrđivanje svih okolnosti nastanka navedenog događaja”, stoji u izvješću.

Radovi na konstrukcijskoj obnovi požeške katedrale (katedrala sv. Terezije Avilske) počeli su sredinom prošle godine, a kako bi se ojačala radi sprječavanja ugroženosti od mogućih potresa i drugih nepogoda.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@sib.hr ili putem forme Pošalji vijest