
U prometnoj nesreći sudjelovala je i putnica u automobilu, koja nije ozlijeđena
Lakše je ozlijeđen vozač motocikla u prometnoj nesreći koja se dogodila 4. lipnja u 19:04 sata u Huttlerovoj ulici u Osijeku.
U odgovoru PU osječko-baranjske za SiB.hr stoji kako su policijski službenici Postaje prometne policije Osijek na mjestu događaja obavili očevid.
“Utvrđeno je da je do nesreće došlo kada je 57-godišnji vozač, koji je upravljao osobnim automobilom osječkih registracijskih oznaka i koji se kretao jug-sjever, prilikom skretanja ulijevo oduzeo prednost motociklu osječkih registracijskih oznaka, kojim je u kontra smjeru upravljao 49-godišnjak te je došlo do kontakta između osobnog automobila i motocikla”, navode u PU osječko-baranjskoj.
Vozač motocikla, stoji nadalje u odgovoru prevezen je u Klinički bolnički centar Osijek, gdje mu je pružena liječnička pomoć i gdje je utvrđeno da je lakše ozlijeđen.
U prometnoj nesreći sudjelovala je i putnica u automobilu, koja nije ozlijeđena, a policija je također utvrdila kako je pojas u vozilu korišten, kao i zaštitna kaciga na motociklu.
“Alkotest je negativan kod oba vozača, a protiv vozača osobnog automobila slijede odgovarajuće prijave za počinjene prometne prekršaje”, odgovaraju iz PU osječko-baranjske.