RK Nexe po prvi put u povijesti pobijedio PPD Zagreb!

Rukometaši našićkog Nexea sinoć su po prvi put u povijesti pobijedili PPD Zagreb. Konačni rezultat u posljednjoj utakmici 1. kola SEHA lige bio je 23:22 (13:9).

Utakmica, odigrana u Našicama, protekla je u dominaciji domaće ekipe koja je na poluvremenu vodila sa 13:9, a u 47. minuti imala i šest golova viška (20:14). No, momčad Line Červara uspjela je završnicu dvoboja učiniti zanimljivom primaknuvši se na samo jedan pogodak zaostatka u 58. minuti (22:21). Ipak, pogotkom Šipića sa crte Nexe je u posljednjoj minuti opet došao do dva pogotka prednosti, što se pokazalo nedostižnim za PPD Zagreb.

Tomi Vozab sa osam pogodaka i Marin Šipić sa šest bili su najefikasniji igrači kod pobjednika, dok su kod gostiju najbolji strijelci bili Zlatko Horvat sa devet golova i Damir Bičanić sa šest.