Prva hrvatska malonogometna liga

U užarenoj atmosferi Zrinjevca Osijek preko Torcide do važna tri boda

Futsal klub Osijek

Osijek je krenuo goropadno i već u 8. minuti imao prednost od tri gola

U sklopu 14. kola 1.HMNL u direktnom dvoboju za osmu poziciju Futsal klub Osijek je na punom Zrinjevcu ugostio Torcidu. Zimus je Torcida eliminirala Osječane iz kupa a prilika za revanš došla je večeras.

Osijek je krenuo goropadno i već u 8. minuti imao prednost od tri gola. Visoka prednost i uzavrela atmosfera na Zrinjevcu nisu do kraja uspavali goste, koji do poluvremena postižu dva zgoditka i vraćaju se u život. Nastavak susreta donosi atomski futsal gdje u četiri minute gledamo četiri pogotka.

Torcida je do posljednjeg trenutka pokušavala stići gol zaostatka, no bodovi na koncu ipak ostaju u Osijeku!

STRIJELCI: 1:0 Damjanović (3′), 2:0 Lima (4′), 3:0 Popović (8′), 3:1 Kuzmanić (15′), 3:2 Moro (19′), 4:2 Pandurević (21′), 4:3 Trivković (22′), 5:3 Lima (23′), 6:3 Pandurević (24′), 6:4 ag-Šalaj (36′), 6:5 Moro (40′)