totalna dominacija

Nogometašice Osijeka 'razbile' Viktoriju s rezultatom za rubriku "Vjerovali ili ne", gol je u prosjeku padao svake 4 minute

Nogometašice Osijeka 'razbile' Viktoriju s rezultatom za rubriku
ŽNK Osijek

Osijek je u ŽNK Split daleko najkvalitetnija ekipa u HNL-u, trenutno nemaju poraz u prvnestvu uz gol razliku 73:1

U devetom kolu ženske HNL, ŽNK Osijek je na domaćem terenu savladao Viktoriju iz Slavonskog Broda s nevjerojatnih 24:0! Već na poluvremenu je bilo 13:0, a 'Zečice' nisu stale ni u nastavku.  Pogodak su zabijale u prosjeku svake četiri minute.

Osijek je uz ŽNK Split daleko najkvalitetnija ekipa u HNL-u, trenutno nemaju poraz u prvnestvu uz gol razliku 73:1. S druge strane Viktorija je fenejraš i ima gol razliku 1:99. I u prvoj utakmici ova dva kluba ove sezone Osječanke su pobjedile i to s rezultatom 18:0.

Jedina konkurencija osječkim nogometašicama i ove sezone su Splićanke koje drže drugu poziciju s 24 prikupljena boda. U derbiju prvenstva u četvrtom kolu, Osijek je u gostima savladao Split sa 0:1 tako da su tu već napravile ogroman korak prema tituli.