NK OSIJEK - FC Nürnberg 2:0

Bijelo-plavi s dva pogotka bolji od Nürnberga

nk-osijek.hr

Osijek je stigao do svoje druge pobjede na pripremama, a s 2:0 bio je bolji od Nürnberga. Oba pogotka postigao je u drugom poluvremenu...

Nogometaši Osijeka stigli su i do druge pobjede uoči drugog dijela sezone. U španjolskoj Marbelli bili su bolji od njemačkog drugoligaša Nürnberga s 2:0.

Nakon prvog poluvremena nije bilo pogodaka, da bi u 55. minuti stiglo vodstvo Osječana. Po desnoj je strani prošao Todorski i ubacio u sredinu gdje je loptu primio Ndockyt i s desetak metara udarcem po sredini vrata pogodio mrežu.

Uslijedile su dvije dobre prilike, po jedna sa svake strane, da bi do novog pogotka Osijek stigao u 63. minuti. Izborio je hrvatski prvoligaš jedanaesterac, a precizan je s 11 metara bio Špoljarić.

Do kraja susreta rezultat se nije promijenio, a Osijek je tako susret zaključio pobjedom.