Osijek - lokomotiva 4:0

Bijelo-plavi u magli Gradskog vrta razmontirali Lokomotivu

Dubravka Petric/PIXSELL

U vrlo teškim uvjetima, na rubu regularnosti, u Gradskom vrtu Osijek je ugostio Lokomotivu i slavio s visokih 4:0

U uvjetima na rubu regularnosti Osijek je svladao Lokomotivu s 4:0. Magla se spustila nad Gradski vrt i od početka je bilo vrlo teško igrati, situacija se prema kraju susreta samo pogoršavala.

Prvo poluvrijeme proteklo je bez pogodaka, ali i nekih velikih prilika dok je drugo bilo puno atraktivnije, koliko se moglo razaznati kroz maglenu zavjesu.

Mreža gostiju načeta je u 55. minuti. Dosuđen je kazneni udarac za Osijek nakon što je Mersinaj igrao rukom. Loptu je uzeo Mirko Marić i poslao ju je u mrežu.

Vrlo brzo nakon toga Lokomotiva ulazi u nove probleme. U 61. minuti Kastrati radi prekršaj i zarađuje drugi žuti karton.

NK Osijek - NK Lokomotiva 4:0 Fotogalerija

Osijek je igrača više iskoristio i s tri gola u zadnjih 15 minuta potopio goste.

U 78. minuti Marić proigrava Marina Pilja koji dolazi sam pred vratara Grbića i podiže na 2:0.

Četiri minute kasnije Marić još jednom asistira, ovaj put za Kleinheislera da bi u sudačkoj nadoknadi susreta Pero Bočkaj postavio konačnih 4:0.

Uvjeti nenogometni, ali kako jednim tako i drugima. Lokosi su nakon dvije vrlo visoke pobjede upisali vrlo visok poraz.