moderan zvuk

Gabriel Šimon (Morco) najavljuje novu pjesmu “DEJAVU” i nadolazeći album

PR

Snimanje spota i realizacija same pjesme ne bi bili mogući bez podrške njegovih bliskih prijatelja i suradnika

Gabriel Šimon, mladi umjetnik iz Belog Manastira, poznat pod umjetničkim imenom Morco, nakon uspjeha svog prethodnog albuma „Početak“, donosi novu glazbenu stvar. Sa samo 17 godina, Gabriel je već na pragu velikih koraka na glazbenoj sceni.

Gabriel je svoju glazbenu karijeru započeo prije godinu dana, snimajući pjesme na svom telefonu. Tri pjesme s njegovog prošlog albuma, „Početak“, nastale su upravo na taj način. Putem interneta, Gabriel je upoznao svog sadašnjeg producenta, Adrijana Šljekija Lončara iz Osijeka, s kojim je snimio završni dio albuma, uključujući pjesme „Zavičaj24“ i „Nedostupna“.

“Adrijan mi je puno pomogao u napretku, i sada zajedno radimo na novom albumu. Najnovija pjesma koja je na našem repertoaru zove se „DEJAVU“, i ona je rezultat mojih osobnih iskustava s fenomenom dejavua koji sam često doživljavao, posebno kada sam viđao djevojke s plavom kosom. Tekst sam dodatno obogatio s nekoliko elemenata kako bi pjesma bila moderna i zanimljiva“, objašnjava Gabriel.

Snimanje spota i realizacija same pjesme ne bi bili mogući bez podrške njegovih bliskih prijatelja i suradnika.

“Za spot su mi pomogli draga prijateljica Vivien, Erdeljinko Transporti i Dognut (Dorotea Tasliđžić), dok mi je obitelj bila najveća podrška od početka. Bez njih, pjesma ne bi doživjela uspjeh koji sada ima“, ističe mladi glazbenik.

Pjesma „DEJAVU“ već je privukla veliku pažnju i predstavlja početak novog poglavlja u Gabrielovoj glazbenoj karijeri, koja će biti nastavljena s nadolazećim albumom.

O Gabrielu Šimonu (Morco)

Gabriel Šimon, poznat pod umjetničkim imenom Morco, mladi je glazbenik iz Belog Manastira koji je svoju glazbenu karijeru započeo u 16. godini. Njegov glazbeni put obilježen je radom na prvom albumu „Početak“ te suradnjom s producentom Adrijanom Šljekijem Lončarom. Svojim modernim pristupom glazbi i autentičnim tekstovima, brzo je stekao obožavatelje.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@sib.hr ili putem forme Pošalji vijest